google-site-verification=78ZgSqA_GCxMl1T-bJyzJWdRFC-mcOMUtTRMmyGJsEs

Jel İlaçlama

İnsan hayatında büyük sorunlara sebep olan haşereler ile mücadele için kullanılan jel ilaçlama oldukça etkili bir yöntemdir.

Bu yöntemin uygulanması oldukça kolay olduğundan sıkça talep edilmektedir.

Özellikle ev ve iş yerlerinde nemi seven, oldukça hızlı üreme özellikleri bulunan ve insan gıdaları tüketen hamam böcekleri, karafatma ve kalorifer böceklerinden kurtulmak için jel ilaçlar tercih edilmektedir.

En ufak, gözle görülemeyecek kadar dar olan pencere, kapı boşluklarına, parke diplerine, çamaşır ve bulaşık makinesi köşelerine, dolap içlerine diş macunu kıvamındaki ilaçların, silikon veya şırınga tabancası yardımı ile ufak parçalar halinde bırakılması ile gerçekleştirilen jel uygulamalarının insanlara ve çevreye hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Jel ilacının haşereleri çekebilen bir kokusu ve tadı vardır.

Bu kokuya gelerek, ilacı yiyen haşereler kısa sürede ölürler.

Ölen haşereyi de bir diğer türü yiyebilmektedir.

Döngü bu şekilde devam eder ve tüm böceklerin tamamen yok olması sağlanmış olunur.

İş yerlerinde toplantıları sırasında ya da evlerinde ağırladıkları misafirleri ile muhabbet sırasında haşere yok etme şirketleri tarafından jel ilaçlama uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

 Yönteminin özelikleri:

  • Ev ve iş yerlerinde oldukça rahat uygulanabilen bir yöntemidir.
  • Jel ilaçları kokusuz oldukları için kişileri ve evcil hayvanları rahatsız etmezler.
  • Uygulama sırasında alanın terk edilmesine gerek duyulmaz.
  • Haşere kontrol şirketleri tarafından gerçekleştirilen bu böcek ilaçlaması öncesinde herhangi bir önlem alınmasına gerek yoktur.
  • Jel böcek ilaçlama sonrasında da herhangi bir temizlik gerekmez. Hatta ilaçların sürüldükleri yerler bir süre silinmezse daha kalıcı olacaklardır.
  • Oldukça etkili ve kalıcı özelliği olması sebebi ile alanların uzun süreli korunmasını sağlar.

Haşereler ile mücadele oldukça hassas olduğundan her firmaya itibar edilmemesi gerekir.

Bu yüzden muhakkak kaliteli ilaçlar kullanan ve eğitimli ekiplerle çalışan haşere, böcek ilaçlama şirketleri tercih edilmelidir.

İBK ilaçlama olarak sizlere hem jel hem de diğer tüm katı, sıvı uygulama hizmetlerini Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlarımızla vermekteyiz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Free Mass Ping

Backlinks Maker provided by prepostseo.com