google-site-verification=78ZgSqA_GCxMl1T-bJyzJWdRFC-mcOMUtTRMmyGJsEs

Hizmetlerimiz

Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti

Size en uygun fiyatlı çözüm.
Haşereleri belirleme ve bulma konusunda özel eğitime sahip Böcek İlaçlama Servis Sorumluları, yaptıkları ön inceleme sonucu sorunu ortadan kaldırmak için yapılması gerekenleri sözlü ve yazılı olarak müşteri ile paylaşmaktadır.

İBK Bitki Bakım ve Haşere Kontrol, hizmet saatlerini müşteriye göre ayarlayarak işi, üretimi ve günlük yaşantıyı kesintiye 7 gün 24 saat ilkesine göre çalışır.

Sağlıklı yaşam Sağlıklı İlaçlama İle Olur.
İnsan ve mekân sağlığının bir bütün olduğu gerçeğinden hareket eden İBK peyzaj ve Haşere Kontrol, haşere kontrol, Uluslararası Fumigasyon, Lashing ,bitki bakım, eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunar.


Etkin ve Akılcı Haşere İlaçlama

Hedef zararlılar dışındaki hiçbir canlıya ve çevreye zarar vermemeye büyük özen gösteren şirketimiz, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen insektisi, rodentisit, mollusisitler kullanır.

Kullandığımız tüm haşere ilaçlama ürün ve teknikleri haşere sorunlarını kköükden yok eder.

En İyi İlaçlama Firması İBK

Ülke Çapında 81 İlde YÜksek Kaliteli İlaçlama faaliyetleriyle Haşere İlaçlama hizmeti sektöründe Ülke lideri olanİBK, tamamen yerli ve milli ilaç ve teknolojileri kullanarak haşere kontrol hizmetlerinde de en iyi ilaçlama hizmeti sunar.

İBK Haşere Kontrol ve Bitki Bakım Peyzaj Hizmetleri, evleri, iş yerlerini ve tesisleri haşere sorunundan en kısa sürede, teknolojik ve çevreye saygılı yöntemlerle kurtarır.

[Toplam:14    Ortalama:5/5]
Free Mass Ping

Backlinks Maker provided by prepostseo.com